O nas

Korporacja Tele Taxi powstała 25 października 2009 roku. Wkrótce będziemy obchodzić szóstą rocznicę istnienia. Początki działalności nie były łatwe. Wiele osób nie wierzyło, że uda nam się zaistnieć na zamojskim rynku usług taksówkarskich, ale -jak widać- malkontenci nie mieli racji.

Nie jesteśmy dużą korporacją, ale dzięki temu udało nam się stworzyć bardziej ciepłą i serdeczną atmosferę w relacji pasażer – kierowca. Staramy się rozważnie dobierać kadrę, by uniknąć rotacji pracowników. Dzięki temu kierowcy są łatwo rozpoznawalni przez naszych Klientów, co wpływa pozytywnie na wizerunek firmy. Nasze taksówki są wyraźnie oznakowane poprzez czerwony, podświetlany klosz reklamowy, z żółtymi napisami oraz duże boczne naklejki z czytelnym numerem telefonu.

W trosce o komfort obsługi  Klienta, cały czas staramy się podnosić jakość naszych usług. Wprowadziliśmy nowoczesny system łączności, oparty na sieci Internet oraz GSM, który wyeliminował głosową łączność kierowcy z centralą. Niedługo uruchomimy aplikację navi taxi, która właścicielom smart fonów pozwoli, poprzez jedno kliknięcie, zamówić taksówkę. Aplikacja jest szczególnie przydatna dla osób, które mają problem z komunikacją werbalną. Przystąpiliśmy również do Ogólnopolskiej Sieci Taxi „Taxi Polska 19 100”. Szczegóły projektu w zakładce „Taxi Polska” na naszej stronie.

Aby nasz Klient poczuł się w pełni dowartościowany, oferujemy różne promocje, do korzystania z których serdecznie zapraszamy. Można skorzystać z gratisowego przejazdu lub wypełniając kupon konkursowy, wygrać drobny upominek, a posiadacze biletów MZK -miesięcznych, okresowych i semestralnych- otrzymają zniżkę na przejazd.  Już wkrótce, dla tych z Państwa, którzy często korzystają z naszych usług, będziemy mieli nowe, atrakcyjne oferty promocyjne. W przygotowaniu jest również interesująca propozycja dla Klientów biznesowych.

Dziękujemy za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzacie, za to, że jesteście z nami już od pięciu lat. Ze swej strony dołożymy wszelkich starań, by jakość świadczonych przez nas usług była zawsze na jak najwyższym poziomie.

Załoga Tele Taxi